Kampery na bazie Mercedesa: wybór dla ceniących sobie wysoką jakość

Mercedes-Benz to nie tylko jedna z najbardziej prestiżowych marek w świecie samochodów osobowych. Niemiecki producent od wielu lat dostarcza także niezawodne, trwałe pojazdy ciężarowe i użytkowe, jak i podwozia. Te ostatnie są chętnie wybierane przez producentów pojazdów kempingowych, przede wszystkim tych najbardziej renomowanych, jak niemiecka marka HYMER. Kampery na bazie Mercedesa cieszą się doskonałą opinią, dlatego jeśli głównym kryterium wyboru nie jest dla Ciebie niska cena, to na pewno warto rozważyć zakup jednego z modeli zbudowanych na podwoziu Mercedes-Benz. Po szczegóły zajrzyj do naszego artykułu.

Zalety kamperów na bazie Mercedesa

Kampery, czy szerzej pojazdy kempingowe zbudowane na podwoziu Mercedesa, uchodzą za jedną z najlepszych propozycji dla osób, którym w pierwszej kolejności zależy na bardzo dobrej jakości wykonania i trwałości. Ma to również przełożenie na ogólną satysfakcję z posiadania kampera, którego zakup jest przecież w wielu przypadkach spełnieniem wielkiego marzenia.

Po stronie kluczowych zalet kamperów na bazie Mercedesa zapiszemy:

 • Trwałość i niezawodność;
 • Wysoką jakość wykonania;
 • Dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe;
 • Wysoki komfort jazdy;
 • Doskonałą jakość zabudowy, wyposażenia wnętrza oraz użytych sprzętów;
 • Wolną utratę wartości;
 • Bezproblemową odsprzedaż kampera w przyszłości;
 • Dużą dostępność części i usług serwisowych;
 • Prestiż posiadania kampera niemieckiej marki.

Propozycje kamperów na podwoziu Mercedesa

Kampery na bazie konstrukcji Mercedesa produkuje m.in. niemiecka marka HYMER, w której ofercie znajdziemy obecnie kilka interesujących modeli. Oto dwa, które powinny zainteresować zarówno osoby szukające modnego kamper vana, jak i funkcjonalnego i bezkompromisowo wygodnego kampera zintegrowanego:

 1. HYMER Free S– kamper van dla 2-4 osób, oferujący od 2 do 5 miejsc do spania, zapewniający aż do 2 metrów wysokości nad głową w części mieszkalnej, z funkcją elektrycznego opróżniania zbiornika na ścieki, napędzany mocnym i niezawodnym silnikiem Mercedes-Benz.
 2. HYMER B-Class ModernComfort– kamper typu integra, oferujący bardzo dużą ilość miejsca dla mieszkańców, w tym do przechowywania ubrań i innych rzeczy przydatnych podczas uprawiania karawaningu. Zbudowany na innowacyjnym podwoziu SLC, przy wykorzystaniu technologii PUAL oraz podłogi GRP. Jest więc z jednej strony lekki, z drugiej wytrzymały i bezpieczny. Oferuje 4-5 miejsc do spania, a jego masa całkowita to do 3500 kilogramów. Wyposażony w podwójną podłogę, co może być ważną zaletą dla osób planujących użytkowanie kampera w okresie zimowym. Posiada garaż o wysokości załadunku do 1,23 metra oraz zbiornik na świeżą wodę o pojemności 180 litrów i zbiornik na ścieki o pojemności 150 litrów.
Podobne wpisy:  Czy żona może sprzedać samochód zarejestrowany na męża

Więcej o najciekawszych modelach kamperów na bazie Mercedesa przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://hymerpoznan.pl/kampery-na-bazie-mercedesa-sprawdz-najciekawsze-propozycje/.

Gdzie znajdziesz duży wybór kamperów na bazie Mercedesa?

Naturalnym adresem jest salon autoryzowanego dealera marki HYMER, która specjalizuje się w produkcji kamperów na podwoziu Mercedes-Benz. Rekomendujemy wybranie się do salonu HYMER Poznań w Sadach koło Poznania, jednego z największych salonów karawaningowych w Polsce.

HYMER Poznań to nie tylko duży wybór kamperów i przyczep kempingowych marek HYMER, Buerstner czy Sunlight, ale także fachowe doradztwo ze strony praktyków karawaningu oraz pełna dostępność profesjonalnych usług serwisowych – dzięki temu w jednym miejscu możesz doposażyć swojego nowego kampera o szereg elementów podnoszących komfort czy bezpieczeństwo użytkowania pojazdu, nie tracąc przy tym fabrycznej gwarancji.

Doradca HYMER Poznań przygotuje dla Ciebie indywidualną, bardzo korzystną ofertę zakupu dowolnego kampera z oferty salonu, w tym uwzględniającą specjalne warunki finansowania, włącznie z promocyjnym leasingiem.

Z pełną ofertą HYMER Poznań zapoznasz się na stronie internetowej dealera hymerpoznan.pl.

Mariusz

Mariusz

Cześć! Nazywam się Mariusz i jestem fanem motoryzacji od dzieciństwa. Zawsze interesowały mnie samochody i odkąd skończyłem szkołę, rozpocząłem karierę w branży. Pracowałem w wielu firmach, w tym w największej firmie produkującej samochody w Europie. Odkąd zacząłem swoją przygodę z samochodami, zbierałem informacje i opinie. Teraz postanowiłem podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Ten blog będzie zawierał posty na temat nowych modeli samochodów, recenzje, porady dotyczące użytkowania samochodu, przeglądy i wiele innych.

Dodaj komentarz