Kontakt i Redakcja

Mariusz Szymczak

Redaktor Główny

Mariusz Szymczak

Jestem mężczyzną z zamiłowaniem do motoryzacji. Zajmuję się naprawami samochodów jako mechanik od ponad piętnastu lat. Uwielbiam diagnostykę i naprawę silników; znam się na wszystkich sprzętach i technologiach wykorzystywanych w samochodach. Jestem wyjątkowo dokładny i potrafię szybko i skutecznie naprawić poważne usterki.
e-mail: [email protected]

Jakub Czarnecki

Jakub Czarnecki

Jestem ekspertem motoryzacyjnym z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Jestem specjalistką w naprawach i diagnostyce układów elektrycznych. Znam się na wszystkich systemach, które wykorzystują współczesne samochody. Posiadam wyjątkowo szeroką wiedzę z zakresu inżynierii samochodowej i jestem w stanie łatwo naprawić każdy problem związany z samochodem.
e-mail: [email protected]

Wojciech Majewski

Wojciech Majewski

Jestem ekspertem motoryzacyjnym z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Zajmuję się naprawą i diagnostyką wszystkich elementów samochodu, od układu zawieszenia po silnik. Jestem specjalistą od naprawy układów hamulcowych i znam się na silnikach i skrzyniach biegów. Zawsze staram się wykonać jak najlepszą pracę i mam nadzieję, że uzyskam jak najlepsze wyniki.
e-mail: [email protected]

Redakcja:

ul. Piotrkowska 217
02-670 Warszawa
kontakt@ / tel – 772 322 112

Wydawca:
Autaruta
ul. Piotrkowska 217
02-670 Warszawa
[email protected] / tel – 772 322 112